top of page

d'italiane Feedback Group

Public·138 members
Benjamin Allen
Benjamin Allen

The 355 Napisy PolskieOdwiedzając tę stronę, jesteś w miejscu, które może zmienić twój stosunek do filmów. Nie tylko ze względu na łatwość obsługi. Mając dostęp do tytułów online, wielu użytkowników rezygnuje z denerwujących wizyt w kinie. Ile razy ktoś chrupał przed tobą popcorn? Dlaczego kina nie oferują dubbingu, tylko musisz czytać napisy? Już teraz możesz wyeliminować wszystkie najgorsze elementy oglądania poza domem!
The 355 napisy polskieNie lubisz czytać? Większośc oglądających też nie potrafi dzielić uwagi w pełni między napisy a fabułę. Na szczęście w naszej opcji wszystko jest łatwiejsze! Tym bardziej, e dostęp nie jest niczym niezwykłym, jeśli decydujesz się na oglądanie z tym playerem. No i co o tym myślisz? To przecież lepsze niż kino!


Przygotuj się na najlepszy seans w swoim życiu! Dostęp The 355 Cały Film działa bowiem bez ograniczeń, dzięki czemu możesz obejrzeć ten film o dowolnej porze! Jak już jednak chyba zauważyłeś, to nie jedyny plus tej opcji! Dostępność występuje tu bowiem w parze wraz z jakością. Pomijając już to, że możesz zobaczyć obraz w całości bez wychodzenia z domu, a także w polskiej wersji językowej. Nigdzie nie znajdziesz lepszego playera!


Projekt ustawy zakłada nałożenie na podmioty prowadzące dystrybucję filmu na polskim rynku obowiązku przekazania Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej (PISF): kopii filmu na nośniku elektronicznym, listy dialogowej filmu w języku polskim oraz plików audio zawierających audiodeskrypcję i napisy do filmu w wersji audio. PISF zostałby obligowany do nieodpłatnego udostępnienia tych materiałów organizacjom pozarządowym w celu realizacji audiodeskrypcji filmu. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members